• Свеж
Домашно милениче Носи Торба за Мали Миленичиња Преносни Фланелен боксери Мека Појдовни Превозникот Торба за Хрчак Шеќер Едрилица Верверица

Домашно милениче Носи Торба за Мали Миленичиња Преносни Фланелен боксери Мека Појдовни Превозникот Торба за

Buyers rating:
DEN 426.96

Од стока

Направени на квалитетот фланелен боксери материјал, безбедно, мека, не-токсични, не штети да се миленичиња на кожата.Лесен и пренослив, лесно да се носат, може да бидат обесени на schoolbag, satchel.Прекрасен појдовни торба за мали миленичиња, како што се хрчак, шеќер едрилица, верверица.Лесно да се чисти и мие, лесен за употреба и чување.Може да биде укината и зачувани кога не е во употреба, без да се зема екстра простор.Спецификација : Предмет тип : Мал Милениче Појдовни Торба Состојба : 100% сосема нов Материјал : фланелен боксери Тежина : Околу. 34g Боја : жолта Големина : Прибл. 20x14.5x1.5cm/7.9x5.7x0.6in Пакет Листа : 1 x Мали Миленичиња Појдовни Торба .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64
Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00