• Свеж
Оклоп Сите Microfibre Чистење Облека Pack 3

Оклоп Сите Microfibre Чистење Облека Pack 3

Buyers rating:
DEN 202.32

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.Нежно лифтови далеку нечистотија и валкано со леснотија.Го минимизира гребење со кревање нечистотии и честички.Лесно е грижа – машина перат и dryable.Погоден за автомобилската и апарати за апликации. 0. Добивање на правото на алатки за работа е од клучно значење – особено за вашиот автомобил.Од почеток до крај нашите Оклоп Сите додатоци опсег може да добиете најмногу од вашиот автомобил нега производи и да ја задржите вашиот автомобил гледа како нови.Во прилог на постоењето и исклучителни absorbency, Оклоп Сите Microfibre Чистење Облека остави paintwork, хром и стакло редеа-слободни.Па како не Microfibre се оствари ова?Сето тоа се сведува на ниво, секој со вжарено на microfibre е микроскопски во големина и кога овие влакна се исткаени во предиво тие создаваат милиони влакна во клин форми, структура која поради својата capillary акција отстранува микроскопските честички на нечистотијата од површината дека едноставно ќе биде истуркан на начин со конвенционалните чистење облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Aventura Жените Kya Skort
  • Свеж
Се проценува:

Aventura Жените Kya Skort

45% Полиестер, 45% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Фер трговијата уверени

DEN 528.96
Sparco 0032R01XXL S0032R01XXL
  • Свеж
Се проценува:

Sparco 0032R01XXL S0032R01XXL

Дербито Шлемови.Големина : XXL : 0 2 годишна гаранција.Овие проекти им овозможи подобро да се прилагодат на

DEN 1129.44