• Свеж
Camco 5/8 Месинг и Челик Брз Црево Disconnect - Поврзување и прекинување Помеѓу Повеќе Црево Прилози | Automatic Shut-Off Кога се Исклучи | 1 Женски & 3 Машки Фитинзи - Pack 4 - (20136)

Camco 5/8 Месинг и Челик Брз Црево Disconnect - Поврзување и прекинување Помеѓу Повеќе Црево Прилози | Automatic

Buyers rating:
DEN 276.00

Од стока

Поврзување и прекинување помеѓу повеќе црево прилози брзо и лесно.Исклучува автоматски кога ќе го откачите.Месинг и нерѓосувачки челик конструкција со rubberized костец.Вклучува еден женски брзо се поврзете и три машки брзо се поврзете фитинзи.АДС ниска доведе содржина заверена и во согласност со Калифорнија AB1953 и Вермонт Акт 193 Ниска Доведе Закони.Употреба на Camco RV Месинг Брзи Црево Поврзување за да се поврзете и да се исклучите вашиот вода црева брзо и лесно.Вредноста пакет доаѓа со три машки брзо се поврзете фитинзи и еден женски брзо се поврзете монтирање така што ќе можете брзо префрлање помеѓу повеќе вода црево прилози.Тоа е совршен за RV, брод, кампот или било каде има стандарден 3/4" градина црево конекција.Изработени од месинг и нерѓосувачки челик со rubberized костец.Карактеристики автоматски исклучи кога ќе се исклучи.Camco прави квалитетни производи за RVing, пловењето, кампување, влечење, tailgating, бразилецот и повеќе.Нашите производи помогне да се земе вашата страст за отворено за да на следното ниво.Во срцето, Camco е мала компанија со големи аспирации.Од 1966 година, имаме заработено репутацијата за обезбедување на подобри од стоката со висок клиент одобрување.Ние исто така работиме со пронаоѓачи, претприемачите и малите бизниси да го донесе иновативни производи во пазар.Во нашите основни, ние веруваме во производство исклучителни производи и да испорачуваат супериорна услуга – сите со истовремено обезбедувајќи голем клиент искуство.Нашата компанија седиште се наоѓа во Greensboro, Северна Каролина.Camco, исто така, има голем број производствени капацитети во сад и во целиот свет.Истражуваат вашиот отворено страст со Camco.Голема спомени се само една авантура далеку.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20