• Свеж
Винил Ѕид Уметност Decal Откровение 5:5 Лавот од Племето на Јуда има Преовладуваше Црква Оркестарот Проповед Оркестарот недела Училиште Оркестарот Голем Decals за Ѕидов?

Винил Ѕид Уметност Decal Откровение 5:5 Лавот од Племето на Јуда има Преовладуваше Црква Оркестарот Проповед

Buyers rating:
DEN 240.00

Од стока

МАТЕРИЈАЛ - ПВЦ Материјал, Не-токсични, заштита на животната средина.ГОЛЕМИНА - Секој ѕид оркестарот мерка 28"X7.5".ЛЕСНО ДА се ДРЖИМЕ - Нема алатки потребни за инсталација на златни ѕвезди ѕид decals.Може да се користи на обоен ѕид или било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина.СОВРШЕН ПОДАРОК - без разлика Дали сте во потрага за вашата спална соба декорација идеи, Роденденски подароци, Фестивал Подароци или само потрага по ѕидот декорација или стока.Оваа decal е најдобар избор за пријатели или семејството.КАКО ДА се ПРИЛАГОДИТЕ - ве Молиме запомнете да не контактирате по ставање на ред, можете да ни испратите вашиот текст преку е-маил, и ние ќе го направи тоа за вас.Добар ден.Ние сме продавачот, и ние сме, исто така, вашиот пријател.Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбедиме подобра услуга за вас.Но, ако има било каков проблем, откако ќе се купи, ве молиме не заборавајте да контактирате со нас на прво место.Ние ќе го реши проблемот за вас.Благодарам u така многу!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне