• Свеж
2-Светилки G4 LED Сијалица 12V за Пејсажи Осветлување, 1.5 W (JC20 Bi-pin 20w Замена) Сина Боја

2-Светилки G4 LED Сијалица 12V за Пејсажи Осветлување, 1.5 W (JC20 Bi-pin 20w Замена) Сина Боја

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

2-LED Светла Кула Тип G4 База 12 Volts AC/DC Халоген Сијалица Замена за Camper Приколка, Морски Брод, Пејзаж.Напон : 12 V AC/DC.Ќе биде добра замена на Халоген G4 светилки База : Опсег Хауба, Пејзаж тела , Автомобилската, RV, Чамци, Дамки, Апарати.Г4 LED Сијалица 12 V AC за Пејсажи Осветлување.Долг Живот Часа , заштеда на Енергија, Ниска потрошувачка на енергија.Боја : Сина. 2-LED Светилки 12 V AC за Пејсажи Осветлување, 1.5 W Кула Тип G4 База 12 Volts Халоген Сијалица Замена за Camper Приколка, Морски Брод, Пејзаж, Опсег Худ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

5923030313F Dialight Optoelectronics Пакување од 300
  • Свеж
Се проценува:

5923030313F Dialight Optoelectronics Пакување од 300

Категории : Optoelectronics.Led Диоди Коло Индикатори.Низи.Светлината Барови.Бар Графикони.LED Коло Индикатор 2 Ви

DEN 1735.20