• Свеж
Одговара за Garmin Fenix 5 Случај, Стилски Силикони Заштитник Случај Браник Ракав Школка Рамка Заштитна Маска Додатоци за Garmin Fenix 5 Smartwatch Жени Мажи (Виолетова)

Одговара за Garmin Fenix 5 Случај, Стилски Силикони Заштитник Случај Браник Ракав Школка Рамка Заштитна Маска

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Совршен Заштитен : На Garmin Fenix 5 заштитник случаи може да се покријат види четири агли и страни на вашиот види, да им понуди совршен заштитна за вас Garmin Fenix 5 Нула-доказ, анти-судир.Го заштитува вашиот Garmin Fenix 5 од удари и гребнатини.Не одговара за Garmin Fenix 5s или Fenix 5 X.Безбедност материјал : Флексибилни TPU материјал опфаќа вашиот види страна и рабовите совршено.Не само заштита на вашиот паметен види, додека зачувување на најдобри стакло допир.Шок-доказ, како и да се загрози-отпорни : Тоа може да се справи со влијанието и анти-шок браник и во голема мера се заштити Fenix 5 несреќа паѓа, паѓа и гребнатини.Лесен и тенок : Прецизни дупка cutouts направи лесен пристап до сите копчиња и сензори.Светло-тежина и тенок случај, Не додадете која било најголемиот дел на зглобот.Доживотна Гаранција : Нема watch/за на рака или други делови, заштитни случај покрива само!Една година гаранција, Безусловна реконструкција или повторно да ја прати со било какви проблеми со квалитетот.Карактеристики : Материјал : Мека TPU Сосема Нов Висок Квалитет го Прават од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита за да се Спречи Гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлива и Обезбедува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Компатибилни Уреди : Одговара за Garmin Fenix 5 ЗАБЕЛЕШКА : Не одговара за Garmin Fenix 5s или Fenix 5 X Пакет вклучуваат : 1pcs Fenix 5 Силиконски Случај Капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Db: Дек Случајот 100Ct Жолти
  • Свеж
Се проценува:

Db: Дек Случајот 100Ct Жолти

Оптимизиран за двојноракави картички држи до 100 двојноракави картички или 120+ еден ракави картички, стан

DEN 168.00