• Свеж
Gazechimp Големи Перење Кошница со Рачки 115L Виткање Водоотпорен Перница Оксфорд Ткаенина Ткаенина Трајни Перење Корпа за бебе соба Спална соба Патување Перење Соба за

Gazechimp Големи Перење Кошница со Рачки 115L Виткање Водоотпорен Перница Оксфорд Ткаенина Ткаенина Трајни

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

Внимателен Дизајн : Со својата шик внесување на боја и внимателен дизајн, да го пореметат е голем плус на секое соба во куќата. 115 L Голем Капацитет : На пресметуваат волумен на валкана облека кошница е 115 L.Тоа може да се сретнат и голем капацитет и спаси складирање простори, како што се багаж и фиоките.Мека ЕВА Рачка : Поврзан со кошница, и направени од премиум алуминиум со мек и удобен ЕВА зафат, што можат да носат целосно натоварен забавува со минимум напор на вашиот грб.Целосно Расклопна : Лесно пати да се носат и се чува во кабинет или фиока.Траен Ткаенини : Двојно обложени Оксфорд ткаенина со ЈП обложување, ова го забавува се цврсти и издржливи да трае со години.Опис : - Мека ЕВА Рачка : Поврзан со кошница, и направени од премиум алуминиум со мек и удобен ЕВА зафат, што можат да носат целосно натоварен забавува со минимум напор на вашиот грб. - Трајни Ткаенини : Двојно обложени Оксфорд ткаенина со ЈП обложување, ова го забавува се цврсти и издржливи да трае со години. - Целосно Расклопна : Лесно пати да се носат и се чува во кабинет или фиока. - Внимателен Дизајн : Со својата шик внесување на боја и внимателен дизајн, да го пореметат е голем плус на секое соба во куќата. - 115 L Голем Капацитет : На пресметуваат волумен на валкана облека кошница е 115 L.Тоа може да се сретнат и голем капацитет и спаси складирање простори, како што се багаж и фиоките.Спецификација : - Материјал : Оксфорд Fabric Size Табела : 43×79cm/16.93×31.10 inch Package Вклучува : 1 Парче Перење Кошница : не ја користете машината за перење да се исчисти, тоа може да предизвика слој штета.

Карактеристиките

- Material:
Oxford Fabric
Size Chart:
43×79cm/16.93×31.10inch :
Package Includes:
1 Piece Laundry Basket :
Do not use washing machine to clean, it may cause coating damage. :

Вака можеби ќе ви се допадне