• Свеж
UpBright Нови AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Остар LC-52SB55U LC-52SE94U LC-C3242U LCC3242U LC-C4655U

UpBright Нови AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Остар LC-52SB55U LC-52SE94U LC-C3242U LCC3242U

Buyers rating:
DEN 95.76

Од стока

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Остар LC-52 SB55 U LC-52 SE94 U LC-C3242 U LCC3242 U LC-C4655 U.Up Bright НОВИ AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Остар LC-52 SB55 U LC-52 SE94 U LC-C3242 U LCC3242 U LC-C4655 U CECCCROHS.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

LEI NU60-F480125-I1NN AC Адаптер 48V 1.25 НА 60W w/PC
  • Свеж
Се проценува:

LEI NU60-F480125-I1NN AC Адаптер 48V 1.25 НА 60W w/PC

Бренд : ЛЕИ, Лидер Electronics Inc.Модел : NU60F480125I1 NN.P / N : NU60F1480123 S.Влез : 100240 V~1.4 5060 Hz.Излез : 48 V 1.25 A Wattage : 60 W.LEI NU60F480125I1

DEN 455.76