• Свеж
WIDIA 6568858 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.9687 Инчен Дијаметар 1.4094 Инчен Целокупната Должина 0.1906 Инчен Вежба Должина TiAlN Карбид TDMX Вежба

WIDIA 6568858 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.9687 Инчен Дијаметар 1.4094 Инчен Целокупната

Buyers rating:
DEN 2800.08

Од стока

WIDIA 6568858 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.9687 Инчен Дијаметар 1.4094 Инчен Целокупната Должина 0.1906 Инчен Вежба Должина Ti Al N Карбид TDMX Вежба.TDMX ВМЕТНЕТЕ PK D=24.605 MM/.9687 IN.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне