• Свеж
SouiWuzi Хранење Прибор Птица Фидер Папагал Хранење Хранењето Семе Храна Топката Врти Тркалото Интелигентни Раст Обука Играчка Виолетова

SouiWuzi Хранење Прибор Птица Фидер Папагал Хранење Хранењето Семе Храна Топката Врти Тркалото Интелигентни

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

На папагал играчка е погодна за budgie, parakeet и други птица или хрчак, chinchilla и други мали животни.Лесно да го инсталирате во секој кафез, папагалот хранење играчки ќе им понуди часа на забава секојдневно.Птицата фидер врти играчка обезбедува предизвик и забавен начин за птици да се стекнат со ореви, овошје или други поголеми третира од дупки во поинаква форма, која го задржува вашиот птица зафатен со забава со часови.Птицата фидер го прави лесно да се обезбеди свежо овошје, зеленчук и леб во повеќе ангажирање начин.Не само храна внесувач, папагалот хранењето тркала, но интелигенција играчка за птица.Description The папагал хранење играчка треба некои размислување кога птицата се земе од храна од мрежа која не е во форма и да ја задржите вашиот папагал зафатен и забава со часови.Овој пик-ап тркала, лесно може да се монтира на било кафез.Птици може да се види на предмети во секоја комора на воланот и да имаат можност да се направи избор.Features Bird фидер-Боја : Виолетова.-Материјал : Пластика.-Големина : 5.12x5.12x1.97inch.13cm/5.12 инчен во diameter The папагал хранењето воланот е одлична образовна алатка за обука птици IQ и вештини.Пакет Including1 * храна box2 * gaskets2 * машки и женски завртки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo...

DEN 3470.64