• Свеж
Кафе Зголеми Коскената Кафе Поставите Европски Порцелан Чај Чаша Носителот на Керамичка Чаша Шеќер Лонец Лонец Чај Поставите Кафе Поставите Кригла (Боја : Б, Голем?

Кафе Зголеми Коскената Кафе Поставите Европски Порцелан Чај Чаша Носителот на Керамичка Чаша Шеќер Лонец Лонец

Buyers rating:
DEN 17582.40

Од стока

Пријатен за око, генијален работа.Исклучителна појавување ви овозможува да се доживее на поинаков шарм.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне