• Свеж
DJASM snhxjh Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија Носителот

DJASM snhxjh Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија

Buyers rating:
DEN 13373.76

Од стока

Разумен двојно-layer голем капацитет.Автоматско плоча дизајн се рефлектира поголем простор за складирање.Претендира не да се неуредна е последниот збор.Изгледот е исклучителна и три-димензионални текстура.Добра пропустливост на воздух.Разумен двојно-layer голем капацитет.Автоматско плоча дизајн се рефлектира поголем простор за складирање.Претендира не да се неуредна е последниот збор.Изгледот е исклучителна и три-димензионални текстура.Добра пропустливост на воздух.Подвижен earring одбор, полесни и полесно за складирање.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.соодветната област за вашата парична казна накит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне