• Свеж
DOEWORKS Агол Складирање Полица 4-Полица Челик Жица Агол Shelving Единица Тенок Складирање Количка за Тесен Простор,Дневна Соба Публикации, Мали Bookcase Стојат Складирање Орг

DOEWORKS Агол Складирање Полица 4-Полица Челик Жица Агол Shelving Единица Тенок Складирање Количка за Тесен

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

Ова 4-Ниво функционална агол полица е добар простор saver, ефикасно да се користат агол за складирање.кујнски прибор.Овој агол складирање полица се направени од издржлив нерѓосувачки челик со комерцијални одделение "'Рѓа-Доказ" боени која е долговечност, Добра товарот, цврсти и издржливи.Кошница полица може да ги зачувувате и организирате вашите тенџере багажник, антена, багажник, зеленчук и овошје , ефикасно организирана.Нудејќи 4 завртка-во израмнување на нозе за да се подобри стабилноста и тоа е, носат-отпорни, за заштита на вашиот кат и полица.Класичен боја со едноставен дизајн да се направи модерен полица за да се вклопи и во секој ентериер.Тоа може да биде ставен во вашата дневна соба, канцеларија, Перална, кујна, спална соба, бања и повеќе места за да се обезбеди голем простор за складирање за да се направи дома добро организиран.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20
Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64