• Свеж
Инспиративни Ѕид Decals Цитати за Детска Соба, Игра Создаде Истражуваат Љубовта Сон Насмевка Ѕид Налепници Мотивациони Ѕид Оркестарот Постери Позитивни Цитат Уметно

Инспиративни Ѕид Decals Цитати за Детска Соба, Игра Создаде Истражуваат Љубовта Сон Насмевка Ѕид Налепници

Buyers rating:
DEN 239.52

Од стока

Не леплива остатоци, и не треба да се грижите за оштетување на ѕидот на бои.Ако сте загрижени дека на ѕидот decal ќе падне, можете да користите удар фен за да се поправи на decal цврсто во ниска температура.ИЗДРЖЛИВИ ДОМА ДЕКОР : Водоотпорен и самолепливи ѕид decal, дали таа е сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно.Лесен за Инсталација : Само кора оваа деликатна ѕид decal од поддршка, и се држи на ѕидот.ЛЕСНО е ДА се ДРЖИ И да КОРА : Само лепило, само се држи на мазна, рамна, сува и прашина слободен простор на вашиот ѕид без алатки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне