• Свеж
CooShou Пилешко со Зеленчук String Торба Живина Овошје Носителот Пилешко Зелка Фидер Лекување на Хранење Алатка со Кука за Hens Пилешко Кокошарник Играчка за Кога Goose Патка

CooShou Пилешко со Зеленчук String Торба Живина Овошје Носителот Пилешко Зелка Фидер Лекување на Хранење Алатка

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Материјали и Големина На : Зеленчук нето џебови се направени од издржлив најлон, 24" во должина.Доволно голема и доволно издржливи за да висат на сите видови на овошје и зеленчук како зелка, зелена салата corns домати за вашиот кокошки патки goose да јадат.Пилешко со Зеленчук Третираат Фидер : Нашата Пилешко со Зеленчук фидер карактеристики интересен начин да се обезбеди зелка, зелена салата или друг зеленчук за кокошки во кокошарник.Дозволете да додадете свеж зеленчук да ги инспирира и да ги задоволи пилешко е хранењето инстинкти.Дизајн : пилешко снек нето торба со јадица на врвот, тоа би можело да биде полесно да се откажам зеленчук на оградата или пилешко кокошарник, и зеленчук, не ќе бидат залудно потрошени од страна на пилешко повлекува.Функција : одлична идеја да се задржи вашата кокошки од добивање досадно.Стави целата зелка неколку домати и неколку corns во оваа пилешко, зеленчук, овошје џеб и се обеси во пилешко кокошарник.Кокошки ќе бидат привлечени да пек во нив.Тоа ќе ги чува кокошки зафатен за подолго време.Добар пилешко играчка за hens.Безбедно користење : за Разлика од другите спреј-сликарство пилешко лекување на топка, нашиот пилешко со Зеленчук џебовите е безбедно за употреба и нема да боли пилешко.Име на производ : Пилешко Зелка Хранење Алатка за Hens.Ова пилешко veggie внесувач е цел да се созд повеќе удобност и уживање за вас и вашата прекрасна милениче кокошки.Materilas : Трајни Најлон.Производ Големина : 24" во должина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00