• Свеж
Срцето Љубов Помине Уметност Налепници Decals Денот на Вљубените Нокти Налепници 3D самолепливи Помине Уметност Украси 9Sheets Свадба Љубов Срцето Усна Мечка Лак на Нокт?

Срцето Љубов Помине Уметност Налепници Decals Денот на Вљубените Нокти Налепници 3D самолепливи Помине Уметност

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Она што ќе добиете : 9 Листови Денот на Вљубените серија 3 D самолепливи нокти налепници.Ги вклучува сите видови на класичен Денот на Вљубените тема : срце, бакнеж, љубов, мечка,итн.Направи да имаат посебна помине уметност на денот!.Лесен за користење : Валентин помине decals се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите, заврши Валентин помине дизајни во само неколку минути, големината на секој лист е приближно 3.93 x 3.15 инч.Широк апликации : Мало парче со големина Мал дел decals украси погоден за ноктот и пети ноктите, Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот мобилен телефон е случај, подарок картичка, фото рамка, телото уметност, итн.Совршен подарок за вашата љубов еден : Нашите нокти налепници се убаво спакуван и дизајниран, кои се многу погодни за вашите пријателки, девојки, или мајки.Гаранција : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% пари гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозни проблеми со квалитетот.Спецификација Предмет Тип : 3 D Валентин Ден Помине Уметност Налепница Љубовник Срцето Усни Лизгачот Целосна Заврши Налепници За Телефонот Помине Уметност Додатоци Материјал : Хартија Големина : За 3.93 x 3.15 инчен Количина : 9 Листови 3 D Валентин Помине Уметност Decals Како да се користи 1. Применуваат лак боја ви се допаѓа како основна боја, нека се исуши целосно. 2. Го изберат правото големина и моделот што го сакате, спореди со на ноктите. 3. Користи налепница пинцети отстрани налепници, и употреба на скулптурата пенкало за да притиснете го помине налепница на ноктите. 4. Применуваат јасни topcoat и да чекаат додека не се исуши. 5. Заврши, ќе дизајни на моделот од себе, уживаат во убави нокти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне