• Свеж
Renaiss Бебе Соба Бела Позадина Креветчето Baby Cot и Дрвени Лулка Коњ Автомобил Играчки Фотографија Позадина Модерна Спалната соба Концизен Оркестарот Винил Photoshoot Поза?

Renaiss Бебе Соба Бела Позадина Креветчето Baby Cot и Дрвени Лулка Коњ Автомобил Играчки Фотографија Позадина

Buyers rating:
DEN 143.76

Од стока

【Материјал】 Нашата позадина е направен од висок квалитет на винил материјал, професионални фотографски позадина, мала тежина, носат-отпорни, свитлива, издржлив, лесен за складирање и за носење, одлична за фотографија во позадина и партиски плакат. Ве молиме железо задната страна со пареа железо со ниска температура.5ft, 9x6ft, 8x6ft, 7x5ft, 6x4ft, 5x4ft.Тоа е добро прилагодени за како повод роденден, бебе туш, годишнина, фестивал, одмор, свадба, клуб шоу за новороденче, деца, деца, тинејџер, возрасни, производи итн.Тоа може да ги задоволи секојдневните потреби. Секоја позадина на сликата е отпорна на исчезнува, но тоа треба да се чува надвор од директна сончева светлина. 【Употреба】 Нашето бебе соба позадина може да се користи како фотографија позадина и портрет photoshoot реквизити.Испрати страна на Капакот.【Пакет】 Едно парче 5x4ft (1.Ако имате дополнителни прашања, ве молиме контактирајте со нас.Кориснички услуги : да ја прифатиме прилагодување на барањата на различни големини и дезени, Ако ви треба уште една големина или сакате да го користите вашиот омилен модел, ве молиме контактирајте со нас.Брчките ќе се случи поради позадина ќе бидат испратени од страна на укината по сте го добиле на производот. Не се стави во машина за перење, може да се чисти со бришејќи нежно со влажна крпа. 【Различни Големина】 10x6.Други големини може да се прилагоди ако треба.Фотографија за деца,деца,новороденче,роденден, бебе туш оркестарот итн,погоден за домашни, свадба, клуб, училиште, одмор, фестивал и сите други партиски настан.Големина : 5x4ft Пакет : 1x Бебе Соба Позадина за Фотографија(виткање) Материјал : Винил Употреба : винил позадина е совршен за фотографија, видео фотографирање и сликата е висока резолуција со живописни бои и реална слика дека ви даде чувство да се биде на место.Овие фотографии се не е лесно да исчезнат како спомени и може да снима години и сведок вечноста цело време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне