• Свеж
Duri лак, 730 Риби, Бургундија Гранат Црвен Лак, Нетранспарентно Покриеност, 0.5 fl.оз.

Duri лак, 730 Риби, Бургундија Гранат Црвен Лак, Нетранспарентно Покриеност, 0.5 fl.оз.

Buyers rating:
DEN 189.60

Од стока

Секое време е совршено време за да го носат овој чоколадо опфатени темно гранат црвено.Повторете ги претходните чекори.Се применуваат 2 капути на лак, печат на рабовите.Herbatherapy cuticle третман.Започнете со чисти, суви нокти.Не база на грб.Не се впие off.Долготрајни, издржливи, супер сјајни, целосна покриеност, лесно да се примени, професионална четка за непречено апликација.За крајна резултати Durilaq гел ефект лак бои треба да се користи со Durilaq гел ефект на горниот слој.Долготрајни, издржливи, супер сјајни, целосна покриеност, лесно да се примени, професионална четка за непречено application Formulated без 7 токсини : Формалдехид, Формалдехид смола, DBP, Toluene, Camphor, Triphenyl Фосфат, Xylene, и Етил Tosylamide Vegan, не тестирање врз животни, ниту едно животно-изведен состојки, без parabens Made во САД.Се применуваат врвот грб, печат на раб.Miracote брзо се исуши преку врвот грб.Се применуваат 1 грбот на Rejuvacote како база грб.Произведено во САД.Се применуваат база на грб.Долготрајни.Долготрајни, издржливи, гланц, нетранспарентно покриеност, лесно да се примени.Без УВ ламба.Brushn оди сува и сјај за брзо врвот грб.Како вашите нокти се подобри применуваат секој втор ден или колку што е потребно.По вашата mani/pedi чисти ноктите со лак remover Apply база coat Apply 2 капути на лак, печат edges Apply врвот грб, печат edge For крајната резултати користете duri полирање со duri основата и врвот палта.Формулиран без DBP, toluene, формалдехид, формалдехид смола, camphor.Се применуваат Rejuvacote како врвен грб и да го повтори примена на врвот на вашиот лак за 7 дена, или до следната mani/pedi. 2 чекор систем.Се откажете од Анти-гризење нокти третман.Вегетаријанци, не тестирање врз животни, ниту едно животно-изведен состојки, без parabens.Лак се користи од страна на салон за убавина и spa добрите целиот свет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне