• Свеж
Глас Серпентина Subwoofer Автомобил за Аудио Subwoofers Subs 10-924 Замена за Peavey 22XT RX22 22A 22T 2200

Глас Серпентина Subwoofer Автомобил за Аудио Subwoofers Subs 10-924 Замена за Peavey 22XT RX22 22A 22T 2200

Buyers rating:
DEN 352.56

Од стока

Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас.Алуминиум легура, а цврст материјал, има способност да го издржат стресот под висок напон и висока компресија средини.♔♔♔Компатибилност : Автомобил Глас Серпентина Subwoofer е специјално дизајниран за Peavey 22 XT, RX22, 22 A, 22 T, 2200 10-924.Нашата професионална и сигурен услуги на клиентите ќе се потрудиме и да ви обезбеди со задоволителни решенија во рок од 24 часа.Лесно да се инсталира и совршено одговараат на вашите оригинални автомобил. ♔♔♔Стабилни перформанси : професионална изработка, стабилни перформанси, со висок квалитет и добра сигурност. ♔♔♔Сигурен дизајн : гласот серпентина може да се реализира на флексибилност на звук и жици, ефикасна топлинска управување, висока јачина на структурата и високи-температура глас серпентина.Лесно да се инсталира и совршено одговараат на вашите оригинални автомобил.Алуминиум легура, а цврст материјал, има способност да го издржат стресот под висок напон и висока компресија средини.ABS е жилав и издржлив материјал кој може да обезбеди максимален ефект, што резултира во долгорочна јазик.Нашата професионална и сигурен услуги на клиентите ќе се потрудиме и да ви обезбеди со задоволителни решенија во рок од 24 часа. ♔♔♔Стабилни перформанси : професионална изработка, стабилни перформанси, со висок квалитет и добра сигурност. ♔♔♔Високо-квалитетни материјали : Автомобил Глас Серпентина е направен од високо-квалитетни материјали, со добри звучни ефекти и удобно возење патување. Сосема нов, едноставен, и добра замена за стариот и скршени еден. ♔♔♔Високо-квалитетни материјали : Автомобил Глас Серпентина е направен од високо-квалитетни материјали, со добри звучни ефекти и удобно возење патување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : ABS + алуминиумски alloy Color : Black Fitment : за Peavey 22 XT, RX22, 22 A, 22 T, 2200 10-924 Package Листа : 1 * Гласовните Coil Note : Тоа е лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo...

DEN 3470.64
Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00