• Свеж
LIPOVOLT 360 Ротирачки Зглобот на Раката Планината Адаптер Стожерот Рака За Gopro 1 2 3 4 5 Алуминиум

LIPOVOLT 360 Ротирачки Зглобот на Раката Планината Адаптер Стожерот Рака За Gopro 1 2 3 4 5 Алуминиум

Buyers rating:
DEN 2294.40

Од стока

360 Ротирачки Зглобот на Раката Планината Адаптер Стожерот Рака За Gopro 1 2 3 4 5 Алуминиумски Реден број : 1452 година опис на Производот : Боја : Црна Материјал : Алуминиум Легура Големина : Приближно 60 x x x x 27 x x x x 27mm (2-3/8 x 1-1/16 x 1-1/16") Тежина : Околу 43g (1-1/2oz) Функција: 360°ротирачки рака(едниот крај е фиксна) Универзал за Gopro 1 2 3 4 5 Лесен за употреба и инсталирање ,работи совршено Брзо менување на аголот наместо повторно да се нарезници Пакет се вклучени : 1 Pcs 360 степени рака планината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне