• Свеж
W&M Totoro Ѕид Оркестарот Decal Бебе Дете Соба Налепница Расадник Ѕид Уметност Оркестарот Mural (#1)

W&M Totoro Ѕид Оркестарот Decal Бебе Дете Соба Налепница Расадник Ѕид Уметност Оркестарот Mural (1)

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Материјал : ПВЦ.Се применуваат за мебел (фрижидер, маса, маса, кујна кабинети, фиоки, итн) Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Лесно да се примени, да ги отстраните, смени неговата позиција, и повторна употреба без да остават штета или остатоци.Не се држи до груб или пепел површината.Напомена : Ова е DIY производ,според renderings (или сопствени идеи), моделот, заедно сечење линија соодветно нежно лупено надвор, и потоа ископирајте го во вашиот омилен место.Пакет Содржи : 1x Decal налепница Нашите decal налепници се направени од најдобрите ПВЦ филм во индустријата.Тие може да трае многу години без пилинг или исчезнува.Нашите decal налепници се не штети на животната средина и здравјето.Како да го користите : 1. Чиста и сува површина со благ сапун и вода. 2.Излупете транспарентен пренос на филмот надвор и го стави на decal да се притисне било воздушни меурчиња. 3.Полека излупете го и направи decal паста на транспарентен пренос на филмот. 4.Ставете decal на ѕидот и полека излупете го. 5. Притиснете цврсто да се притисне било воздушни меурчиња.Не : Пепел површина, Скршени површина,нерамна површина Направите : Чисти се изедначи ѕид,плочки,windows,мазна позадина,плакари,пластични.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне