• Свеж
SAERI Zoomable Monocular Телескоп, Гроздобер Рачни Телескопот, 35mm Лесни Наутички Телескоп Додаток за Деца Патување Пешачење Кампување

SAERI Zoomable Monocular Телескоп, Гроздобер Рачни Телескопот, 35mm Лесни Наутички Телескоп Додаток за Деца

Buyers rating:
DEN 839.76

Од стока

Парична казна Квалитет и Исклучителна - целата употреба на безбедно високо квалитетна ABS пластика, 35 мм цел леќа, ви помага да добиете high-definition искуство.Компактен и Focusable - На телескопот е телескопски, лесен и компактен кои можете да ги со вас било каде.Се водат на телескопот телото малку да focuse, можете да најдете убави сцени лесно.Големина - целата должина : околу. 32cm.Дијаметар : прибл. 4.5 cm.Пакетот вклучува : 1 парче monocular телескоп.Широка Примена - Погоден за гледа фудбал, лов, планинарење, истражување, гледање, едрење, птицата гледа, outdoor спортови.Најдобар Подарок - Децата можат да го користат во своите наука класа експерименти.Тоа може да се даде на децата, пријателите или семејството, како подароци.Големина На Табела : Материјал : Plastic Diameter : Прибл. 4.5 cm Package Вклучува : 1 Парче Monocular Telescope The Целата Должина : Околу. 32cm Color : Сребрена/Gold Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Вител Оптика Самостојна Monocular 8x25
  • Свеж
Се проценува:

Вител Оптика Самостојна Monocular 8x25

8x зголемување и 25мм цели леќа, на Соло Monocular е мал, лесен оптички со целосно мултиобложени леќи, зголемув�

DEN 1656.00
Vixen 1105 4X12 Мулти Monocular
  • Свеж
Се проценува:

Vixen 1105 4X12 Мулти Monocular

Поле на поглед : 11.5 Сте.Поле на 1000m : / 201m.Поле на 1000yds : 659 ft.Obj леќа : 12mm.Око Олеснување : 15.0 mm.Во близина на Фо�

DEN 839.76