• Свеж
Шума Слон Панда Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Складирање Кошеви Организаторот за Детска Соба, Плакар, бања, Спална

Шума Слон Панда Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Складирање

Buyers rating:
DEN 924.00

Од стока

Особено голема, за дома, тинејџери и ученичкиот дом соби.【Расклопна и Преносни】Лесен и едноставно укината до тоа да се зачува простор, носење и чување насекаде по перење е направено.Во прилог на тоа, постојат различни од моделот за вас да се избере.Освен тоа, имаат исклучителна копчиња и лизгачот. 【Големина】На перење забавува големина е 15. Капацитет : 15.Не само што може да се користи за чување на валкана облека или чорапи, но исто така може да се користи за чување на детски играчки, книги и облека, кои се помалку носи за да се обезбеди дека тие нема да бидат прашливи.Нашите торба за перење може да се користи како pop-up перење забавува, играчка кошница или fold тоа рамни и лесно пакување кога се во движење.Таа има две цврсти рачки, така што може да го носи тоа лесно. Мулти-Цел : Совршен складирање торба за чување на играчки, книги и облека, итн. 【Практичен Дизајн】Овој pop-up забавува со патент покрива кои го прават тоа лесно за заштита на објекти од валкан или паѓа надвор.Одличен Помошник за дома, хотел или патување. 【Материјал】Направени од 210 D обвивка (лепење), на издржлив материјал и здрав дизајн обезбедува години на перење складирање.Дури и продавница за играчки и спортски објекти, многу лесно да се чисти.5 инчен, кога е укината 15.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне