• Свеж
LXDZXY Крпа Shelfs,Европската Крпа Рек Сите Бакар Сини и Бели Порцелански Крпа Рек Двојно Крпа Рек Бања Додаток

LXDZXY Крпа Shelfs,Европската Крпа Рек Сите Бакар Сини и Бели Порцелански Крпа Рек Двојно Крпа Рек Бања Додаток

Buyers rating:
DEN 655.20

Од стока

Широко прифатен : Може да Се Изберат за Грб,Крпа и сите Други во Бања ,Спална соба ,Дневна Соба ,Канцеларија или Хотели, Образование и Институции Јавно Место.Стилски Дизајн Стилски Изглед, Тоа Ќе Биде Погоден за Сите Видови на Декорација Стилови и Додадете Модерна Чувство во Вашиот Дом или Хотели.Лесно да се Инсталира и Чиста : Само ја избришат со Мека Влажна Крпа за да се Отстрани Прашина.Имајте Чиста и Уредна : Виси Одделно Наместо Облека, Крпи Stack Заедно во Хаос.Висок Квалитет : Изградени од Типот 482 Премија Одделение од Нерѓосувачки Челик, Тоа е Издржлив Цврсти и Штити Од Корозија ' Рѓа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне