• Свеж
Videk 19 инчи Хоризонтална Rackmount 6 Начин Енергија Дистрибуција Единица

Videk 19 инчи Хоризонтална Rackmount 6 Начин Енергија Дистрибуција Единица

Buyers rating:
DEN 2543.28

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува. 2u висока, 482 mm долги хоризонтални единици опремени со 3 m доведе прекинат во ниту еден 13 amp украсениот приклучок или IEC приклучокот.Алуминиумско тело карактеристики двојно пол прекинувач со неонски индикатор.Карактеристики стандард 19 инчи рек планината загради.Направени во велика БРИТАНИЈА.Conformsto сите БС барања.Хоризонтална верзија на метал дистрибуција единици се направени во велика БРИТАНИЈА и во согласност со сите БС барања.Овој опсег е зголемена со додавање на лента кој има 3m летаат води со IEC приклучок за поврзување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне