• Свеж
КООРДИНАТОР Професионални Bendable Алуминиум Tripod, Снимање, Црна

КООРДИНАТОР Професионални Bendable Алуминиум Tripod, Снимање, Црна

Buyers rating:
DEN 890.40

Од стока

1. Преносни tripod со флексибилни нозе. 2. Направен од висок квалитет на duralumin, тешко е доволно. 3. Погоден за повеќето дигитални камери и camcorders. 4. Држи вашиот камерата мирно во секој агол. 5. Овој пренослив брзо да го инсталирате панел може да се поправи на вашата камера лесно.Ако сте професионален фотограф или videographer, ве молиме да не го пропуштите овој добра шанса да поседувате голема tripod.Цврсто држете го вашиот камера, овој WEIFENG WT3110 A Професионален Флексибилен Алуминиум Tripod нуди максимална стабилност за да избегнете тресење на камерата и да се постигнат најдобри снимање ефект.Со умерена тежина, tripod е пренослив за вашиот отворено снимање.Особено за ноќ и крупен снимање, ова tripod е неопходна.Тоа е навистина идеален придружник за дигиталната камера или видео камера за време на вашето патување.Не се двоумете да го донесе дома!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Celestron 82052 Tripod, Регал Премија (Црна)
  • Свеж
Се проценува:

Celestron 82052 Tripod, Регал Премија (Црна)

Совршен поддршка за забележување на т.н " обемот, бинокуларна, камера, или мал телескоп.Цврстата алумини�

DEN 3623.76
Sachtler Систем FSB 4 FT ГШ (0396)
  • Свеж
Се проценува:

Sachtler Систем FSB 4 FT ГШ (0396)

За камери до 4 кг.Течни амортизацијата.Брзо ослободување.Земјата пајакот.На Sachtler систем Аце XL FT ГШ нуди п

DEN 15463.20
Joby GripTight GorillaPod ПРО 2, Црна/Јаглен
  • Свеж
Се проценува:

Joby GripTight GorillaPod ПРО 2, Црна/Јаглен

Grip Tight ПРО 2 Планината Gorilla Pod 1 K Стенд JOBY 1 Година.Сигурно секој паметен телефон во проодделение, заклучу�

DEN 431.76