• Свеж
YYURUYI Простор Алуминиум Крпа Рек Тоалет и Бања Пешкир Рек Кујна Ролна Хартија Носителот на Не-Перфорирани Крпа Кука Силна Товарот Крпа Багажник

YYURUYI Простор Алуминиум Крпа Рек Тоалет и Бања Пешкир Рек Кујна Ролна Хартија Носителот на Не-Перфорирани

Buyers rating:
DEN 1712.88

Од стока

Високо-квалитетни материјали, корозија-отпорни, рѓа-доказ, трајни, подебел материјал, гравитацијата умре-кастинг, здрав, носат-отпорни, површински третман, не е лесно да исчезнат.Примена : Инсталирана во бања, спална соба, кујна, канцеларија, бар, работилница, градина барака или на други места, може да висат различни крпи или мали објекти.Направени од високо-квалитет носат-отпорни материјали за да се обезбеди трајност и сигурност.На површината се третира со анти-корозија и анти- ' рѓа, лесен за чистење, одржување на чиста крпа и хигиенски!.Лесен за инсталација : крпа бар има класичен изглед и е многу лесен за ракување и употреба.Крпа бар е силен и издржлив, погоден за сушење на тешки бања крпи, и лесно може да се интегрира во било која модерна бања.Мазна агол технологија : На работ дел е полиран и заоблени, кои ефикасно ја спречува удари и пречки во секојдневна употреба и обезбедува безбедност.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.Мазна и рамна површина за да се обезбеди квалитет и услуга life Strong товарот; здрави и еколошки материјали, исклучителна изработка, влага доказ и издржливи во влажни средини.Име на производ : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Површински третман : anodic oxidation Material : алуминиум alloy Installation средина : бања, хотел, апартман packaging Product карактеристики : нема рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи, куки и други предмети).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Lonffery Крпа Решетката и Крпа Прстен
  • Свеж
Се проценува:

Lonffery Крпа Решетката и Крпа Прстен

Крпа Прстен : Полиран и Хром финиш, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.И то

DEN 647.76