• Свеж
ZAGG InvisibleShield Luxe Екран Заштитник за Apple Види Серија 2 (42mm) - Роза Злато

ZAGG InvisibleShield Luxe Екран Заштитник за Apple Види Серија 2 (42mm) - Роза Злато

Buyers rating:
DEN 394.80

Од стока

Уживајте раб до раб заштита и спречување на чипови со Стакло Luxe е тешко поликарбонат граница.Достапни обоени во бои кои одговараат на вашите види, Стакло Luxe зема премиум екран заштита на едно ново ниво.Висок квалитет на калено стакло ви дава максимум слика јасност, ултра-мазна се чувствуваат, и извонреден контакт чувствителност.Прецизност и Допир Чувствителност и HD Јасност.Дизајниран да работи беспрекорно со зголемена оптика на вашиот екран, Стакло Luxe носи свежи, јасни слики во различни HD јасност што е толку јасно, ти нема ни да знаат дека е таму.Нејзината извонредна одговорност испорачува иста прецизност бесшевни допир чувствителност на незаштитени екран благодарение на својата прецизен состав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00