• Свеж
2 во 1 Мини Коса Straightener Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо Curler

2 во 1 Мини Коса Straightener Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо Curler

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

【Висок Квалитет】Овој коса curler е направен од турмалин керамички и пластика.Одлична изработка обезбедува убавина и цврстина. 【Греење на Елемент】 Греење на Елемент : PTC. 【Специјален дизајн】Овој коса curler има лесна дизајн на горе и долу панели за да сфатат секој коса, така што нема коса намалувањето и влечење. 【Широко се Користи】 Овој коса curler е идеален за употреба во 3 D подвижна плоча, на 30 години зголемувањето на температурата, дури и топлината, брз косата, долготраен ефект. 【Лесна Употреба】 косата curler се користи со чекор-по-чекор инструкции, нема никаква тешкотија во употреба, можете исто така да го користите за брзо и лесно.Вовед : Smart 190℃ температура на чување функција, ова коса curler дефинитивно ќе ја направат вашата коса повеќе еластична Овој коса curler, направени од турмалин керамички и пластика, ќе се овозможи непречено влече движење без да се прекрши или оштетување на косата.Емитира негативни јони се остава косата мазна, свиленкаста, frizz-слободно и безбедно.Освен тоа, косата curler има Мини големина, лесни, тоа се вклопува во вашата торба или куфер лесно за патување употреба.Спецификација : Боја : Виолетова oak Material : Турмалин Керамички + Plastic Dimensions : Прибл. 22 x 7.8 4cm x / x 8.7 3.1 x 1.6 во Прибл. 70 * 17mm / 2.8 * 0.7 inch Assembly е потребно : Не.

Карактеристиките

Color:
 Purple oak
Material:
Tourmaline Ceramic + Plastic
Dimensions:
 Approx. 22 x 7.8 x 4cm / 8.7 x 3.1 x 1.6in
 Approx. 70 * 17mm / 2.8 * 0.7inch :
Assembly required:
No

Вака можеби ќе ви се допадне