• Свеж
EuisdanAA Машки 5.5x2.1mm DC Моќност Џек Адаптер Терминал Конектори за видео надзор Безбедносна Камера 5PCS(Conector де терминал adaptador macho де 5,5x2,1 mm DC став cámara de seguridad видео надзор 5 p

EuisdanAA Машки 5.5x2.1mm DC Моќност Џек Адаптер Терминал Конектори за видео надзор Безбедносна Камера 5PCS(Conector

Buyers rating:
DEN 830.40

Од стока

Полесно за камерата инсталација, ги зачувате време и повеќе securer кабелска конекција.Без електрична допрете, Без спојување, не crimping.Едноставно и професионален изглед за моќ каблирање.Се работи за видео надзор за безбедност на камерата и LED ленти(Funciona став cámaras de seguridad видео надзор y tiras де LED.Пакетот вклучува : 5pcs DC Машки Конектор(Ел paquete incluye : Conector macho DC де 5 piezas.Euisdan AA Машки 5.5x2.1mm DC Моќност Џек Адаптер Терминал Конектори за видео надзор Безбедносна Камера 5 PCSDescription : 1.5.5x2.1mm видео надзор Камера DC Моќност Конектори.2.DC Моќност Џек со пластични изградба и вирус олеснување.3.Ова 5.5x2.1mm Моќ Џек, има една моќ конектор крајот DC Џек машки до друг крај терминал за видео надзор камера поврзани.4.Тоа е совршено решение за оние кои сакаат да направат сопствени моќ кабел.5.Ова видео надзор Камера DC Моќ Конектор ќе обезбеди одлична конекција.Спецификации : Име на Производ : DC Моќност Connector Connector Тип : 5.5x2.1mm DC Моќност Џек Male Dimension : 51.5 x 15 x 17.6 mm / 2.03-инчен x 0.59-инчен x 0.69-инчен (L*W*H)Материјал : Пластични,Metal Color : Црна,Зелена,Сребро Tone Net Тежина : 43g Package Содржина : 5 x DC Моќност Connector Description во Spanish Conector де терминал adaptador macho де 5,5x2,1 mm DC став cámara de seguridad видео надзор 5 piezas Más fácil став ла instalación де ла cámara, ahorra tiempo y una conexión де кабел más segura.Гревот grifo eléctrico, гревот empalmes, гревот prensado.Apariencia едноставна y profesional став cableado де energía.Funciona став cámaras de seguridad видео надзор y tiras де LED.Ел paquete incluye : Conector macho DC де 5 piezas.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20
Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64