• Свеж
CDQYA Порцелански Чаши Кафе Сет од 6 и Чинии 4 МЛ Еспресо Служат Кафе Подарок за Свадба, Роденден

CDQYA Порцелански Чаши Кафе Сет од 6 и Чинии 4 МЛ Еспресо Служат Кафе Подарок за Свадба, Роденден

Buyers rating:
DEN 17628.72

Од стока

Чаши се направени од Порцелан.Дизајнот на овие филџани кафе ќе додадете естетска допир да вашиот кафе пиење искуство.Овие Чаши Кафе сет на порцелански може да биде роденден, свадба, годишнина или housewarming подарок за секое кафе љубовник.Не само кафе, овие дизајн чаши ви овозможи да пијат кафе, чај, млеко, еспресо, cappuccino и повеќе.Ќе добиете сет од 6 турско кафе чаши (4 мл.) и 6 чинии.Целосно 12 парчиња.Чаши се направени од Порцелан.Дизајнот на овие филџани кафе ќе додадете естетска допир да вашиот кафе пиење искуство.Овие Чаши Кафе сет на порцелански може да биде роденден, свадба, годишнина или housewarming подарок за секое кафе љубовник.Не само кафе, овие дизајн чаши ви овозможи да пијат кафе, чај, млеко, еспресо, cappuccino и повеќе.Ќе добиете сет од 6 турско кафе чаши (4 мл.) и 6 чинии.Целосно 12 парчиња.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ:препорачуваме рака мие за овие парчиња, со цел да се задржи нивниот дизајн и заврши убава за долго време да дојде.Не користете било какви хемикалии време за чистење.Белешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне