• Свеж
XMMLL Женска Smart Watch Bluetooth Sport Види Мулти-Функција Спорт Режими 1.1 Инчи Спортски Види за Надворешна и Indooractivities

XMMLL Женска Smart Watch Bluetooth Sport Види Мулти-Функција Спорт Режими 1.1 Инчи Спортски Види за Надворешна

Buyers rating:
DEN 1816.80

Од стока

Како што сите знаете, види да не е едноставно да се види, тоа претставува едно лице вкус и charmWatch е погодна за отворен и затворен активности како што се патува, работи и walkingproduct : Bluetooth види метод на Конекција : Bluetooth Wireless растојание : 10m и above Wearing стил : врвка за околу strap Wristband материјал : leather Material : Цинк легура+PC+ABSOperation режим : допир + button Screen големина : 1.На капацитетот на батеријата на 85m Ah може да се користи за 7 дена.Долго траење на батеријата види : метал + кожа за на рака е мека, удобен и прилагодлив, и може да се носи цврсто на зглобовите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76
Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Розева)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Розева)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76