• Свеж
[PowerNex] Значи И LPH-18-12 12V 1.5 А 18W Единствен Излез LED Префрлување Напојување

[PowerNex] Значи И LPH-18-12 12V 1.5 А 18W Единствен Излез LED Префрлување Напојување

Buyers rating:
DEN 216.72

Од стока

Целосно куќишта со IP67 ниво.Константен напон режим.Изолација класа II, нема F. G. Погоден за LED-базирани декоративни/архитектонски осветлување, ПРЕДВОДЕНА фаза,театар и осветлување, и LED електронски дисплеи. 2 години гаранција.Features LPL - 18 : 90~132 VAC текст only LPH-18 : 180~264 VAC текст only LPV : 90~264 VAC текст Целосно куќишта со IP67 level Protections : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / Текот температура (LPH-18/LPL-18 само)Константен напон mode Class 2 моќ на единица / Помине LPS (LPV-20/35)Изолација класа II, нема F. G. Издржат 300 VAC напливот на текст за 5 секунди (LPV-20/35)за Ладење од страна на слободен воздух convection100% полно оптоварување горат-во test Low трошоци, висок reliability Suitable за LED-базирани декоративни/архитектонски осветлување, ПРЕДВОДЕНА фаза,театар и осветлување, и LED електронски displays2 години warranty The трансакцијата не се вклучат сите Увоз Даночни / Должност / ДДВ / Брокерски Провизии / Ракување со Такси.За повеќе информации за даночна стапка, ве молиме проверете со локалниот обичај одделот пред набавки.Ако одбиете пакетот поради било наплаќа данок или должност, ние го задржуваме правото да ја полните СИТЕ превозот на трошоците) и 5% (од вкупните цена) такса за ракување.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не.Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PowerMax 75 amp Конвертор
  • Свеж
Се проценува:

PowerMax 75 amp Конвертор

Автоматско трифаза полнење на батеријата одржува вашата батерија е животот со три номинален напон изле

DEN 4891.20
1Pcs Сосема Нов AX2N-1PG-E Брза Испорака
  • Свеж
Се проценува:

1Pcs Сосема Нов AX2N-1PG-E Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 11035.20