• Свеж
SIFAAT СВЕТОТ Никел Заврши Црна Кожа Телескоп/Пиратски Телескопот Keychain

SIFAAT СВЕТОТ Никел Заврши Црна Кожа Телескоп/Пиратски Телескопот Keychain

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

➤ Целосно Функционална Направени Во ИНДИЈА , Сакаше Со Светот !. ➤Совршено рачно изработени Одлична Објект да Подарок за Вашите најблиски и За Себе. ➤ Уникатен & Ексклузивен Дизајн За Оние Кои Сакаат Нешто Друго !. ➤ Може да Се Користи за Kinki Цел и како Автомобил, Велосипед , Ковчегот , Фиоки , Куќа Keychains. ➤ Голем Телескоп Да Го Зачувате Во Вашиот Џеб Како Keychain. ➤ Телескоп Големини Може да Се Зголемува или Намалува Со Push & Pull Механизам.SIFAAT СВЕТОТ Никел Заврши Црна Кожа Телескоп / Пиратски Телескопот Keychain. ➤ Оваа Наутички-тематските Keychain Се И Симпатична И Функционална, Кој Кожа Завиткани Телескоп Копче Фоб. ➤ Оваа Телескопот Keychains се Како Убава Како Тоа Е Издржлив И Функционална. ➤ На Knurled Knob Ви Овозможува Лесно И Безбедно Да Додадете Или Отстраните Копчиња Од Рингот.➤ Оваа Прекрасна Keychain Направи Идеален Подарок За Пријателите, Семејството, Вработени, Клиенти, соработници, А Особено За Себе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне