• Свеж
Денот на вљубените Карневал 1080P видео надзор за Безбедност Леќа, Долго Услуга Живот Појасна Широк Агол Замена Професионално CCTV Леќа на Камерата, за на Училиште, Лаб?

Денот на вљубените Карневал 1080P видео надзор за Безбедност Леќа, Долго Услуга Живот Појасна Широк Агол Замена

Buyers rating:
DEN 1512.00

Од стока

Фиксна фокусна должина е 8мм, направени од високо квалитетни материјали со стабилни перформанси.Професионално изработени, тоа е сосема достоен за вашата доверба.Оваа напредна леќа е погоден за повеќето појавување на модели.Долг животен век и лесна замена на стари или скршени камери.Поддршка за HD пиксели, им даде на вашиот камера појасни слики.Функција : Fixed фокусна должина е 8мм, направени од високо квалитетни материјали со стабилни перформанси.Оваа напредна леќа е погоден за повеќето појавување на модели.Поддршка за HD пиксели, им даде на вашиот камера појасни слики.Долг животен век и лесна замена на стари или скршени камери.Професионално изработени, тоа е сосема достоен за вашата доверба.Спецификација : Состојба : Бренд New Item Тип : Камера Lens Color : Black Material : ABSModel : Г.С.-BL0818-1080 PFocal-Должина на : 8mm Relative Отворот D/f' : F 2.0 Планината : M12 Image Формат : 1/3 Field на Гледање : 48° Пиксели : 1080 PBack Должина : 6.05 Пакет Листа : 1 x Леќи на Камерата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне