• Свеж
КС-135 Stratotanker Пилот Врвот Винил Налепница Decal Антенски Гориво на Екипажот Виетнам Пустинска Бура Ветеран

КС-135 Stratotanker Пилот Врвот Винил Налепница Decal Антенски Гориво на Екипажот Виетнам Пустинска Бура Ветеран

Buyers rating:
DEN 108.00

Од стока

Умре-Намалување на винил налепница.Високи Перформанси ФРЛИЈА винил.Види ја нашата боја шема за сите бои ние нудиме!.Надворешни/Внатрешни Работи. 8+ години животниот век.Добредојдовте на KLO Графика!!Ви благодариме за посетата на нас!Ние сме мала семејство во сопственост на бизнис, со седиште во убава Колорадо Спрингс.Нашата надворешност одделение налепници се умре-намалување од високи перформанси фрлија винил.Овој производ е исклучително издржлив и има животен век од и над 8 години.Ние исто така да го користите најочигледен апликација филм на пазарот, што го инсталира супер брз и лесен.Ние ви даде најдобра цена за сите околу супериорен квалитет на производот!Не се привлечени од ветувањата на поевтини цени, како што често значи понизок квалитет внатрешни работи одделение винил или стари масовно произведени производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне