• Свеж
USB Кабел за Пренос на Податоци, Води за Gopro Go Pro Херој 1 2 3 3+ 4 HD на Лаптоп КОМПЈУТЕР

USB Кабел за Пренос на Податоци, Води за Gopro Go Pro Херој 1 2 3 3+ 4 HD на Лаптоп КОМПЈУТЕР

Buyers rating:
DEN 2400.00

Од стока

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Prefect Мода и Корисни.Тоа е голем подарок за вашиот љубовник, семејството и пријателите.Направете ја вашата партија живот повеќе прилично забавно удобен со вашата декорација/ставки.USB машки Т-облик на пристаниште USBA да 5 P линија Боја : Како на сликата Материјал : пластични Големина Приближно : 1.5 м Спакуван : 1 Pc Конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен , 1cm = 10мм Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка duo за рачно мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите mey имаат различни, како на сликата на екранот, ве молиме да се разбере.Ве молиме Имајте во предвид : Ако ви е потребен огромен квантитет, контактирајте со нас за да добиете повеќе конкурентна понуда.Превозот : се Испраќаат во рок од 1 работен дена откако плаќање во готово.Брод преку USPS 1 класа пошта со Следење на Број,2 до 5 дена за да стигне до вас.Наплата и Гарантира : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите 180 Дена - Слободна Размена ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или грижи,ние ќе го реши тоа додека не се задоволи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне