• Свеж
Клучни Школка Далечинска Контрола на 2 Копчиња ABS Пластика Копче Школка Автомобил Додаток на Замена на Делови на Мажите за Автомобил Автомобилот

Клучни Школка Далечинска Контрола на 2 Копчиња ABS Пластика Копче Школка Автомобил Додаток на Замена на Делови

Buyers rating:
DEN 179.76

Од стока

На highquality материјали ќе се обезбеди најдобри сила и издржливост, и имаат долг животен век. 【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】Ова копче школка е совршена замена за вашите оригинални оштетен или скршен случај.И тоа е вреди да се купуваат.Карактеристики : 【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】Ова копче школка е совршена замена за вашите оригинални оштетен или скршен случај.Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да бидете сигурни дека овој објект е совршено да се вклопи.Тоа ќе ви донесе одлични шопинг искуство за вас.【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Ова копче школка е лесен за инсталација и треба само да потрае внатрешни електроника од вашата оригинална далечинскиот управувач и ставете ги да се нашите клучни школка.На highquality материјали ќе се обезбеди најдобри сила и издржливост, и имаат долг животен век.И тоа е вреди да се купуваат.Карактеристики : Материјал : ABS Plastic Color : Black Button : 2 Buttons Size : Како На Сликата Show Package Тежина : 18g Fitment : За "Рено" Clio III 20062010 For "Рено" Kangoo II 20092012 For Reanult Господар 2010 For "Рено" Модус Пакет се Вклучени : 1 x Копче Shell Note : 1.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел. 【HIGHQUALITY МАТЕРИЈАЛИ】Ова копче школка е направен од висок квалитет на ABS пластика и многу издржливи. Ве молиме овозможи 15mm грешка поради прирачник за мерење.И тоа е вреди да се купуваат. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Ова копче школка е лесен за инсталација и треба само да потрае внатрешни електроника од вашата оригинална далечинскиот управувач и ставете ги да се нашите клучни школка.Вие не може да го пропушти тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне