• Свеж
ЧОРАПИ'NBULK 60 Пара Mens трговија на Големо Масовно Спортски Екипажот Чорапи, Спортски Чорапи Случај Пакет Опции

ЧОРАПИ'NBULK 60 Пара Mens трговија на Големо Масовно Спортски Екипажот Чорапи, Спортски Чорапи Случај Пакет

Buyers rating:
DEN 1584.00

Од стока

Ова е одличен подарок за некој близок или роднина со неверојатни 60 пара!Совршен масовно се купи за донирање на вашиот омилен добротворни цели.Изберете од цврсти бои вклучувајќи бела, црна или сива спортски чорапи.Направени со 80% памук, 15% полиестер, и 5% spandex.Не се движете надвор, дури и во постојано движење.ДИЗАЈН И УДОБНОСТА : Карактеристики на cushioned единствена што ги прави да се чувствуваат поудобно од вашиот типичен чорапи.Совршен за сите сезона се носат вклучувајќи зимно време!Изгледа супер стилски со патики, чизми и чевли за спортски и младешки изглед.Без разлика дали сте џогирање, возење велосипед, да се применат, или спортување, овие чорапи дозволете им на вашите нозе да дишат.Со толку многу парови, никогаш не ќе мора да се грижите за работи надвор од вашиот омилен спортски чорапи.Земајќи прошетка станува дека многу повеќе релаксирачки.Машина За Миење.Одберете бои вклучувајќи црна,сива и бела боја.СОДРЖИНА : Направен со квалитетот влакна за долговечност.ПАМУЧНИ ЧОРАПИ : Карактеристики на влага wicking способности за да им помогне на подготви пот далеку од вашата кожа додека го држите нозете на ладно и суво.Додека се не премногу constricting, твоите нозе ќе се чувствува сит во овие чорапи.Добиете 60 парови на квалитетот спортски чорапи за една ниска и непобедлива цена.Без разлика дали сте се менува во и надвор од салата, велосипедизам, или џогирање, осигурете се дека имате доволно чорапи за да не мора постојано да се направи алишта!Секој пар има cushioned единствена за дополнителна удобност што овие движење-да чорапи ако се на нозе често.Направени со 80% памук, 15% полиестер, и 5% spandex.СПОРТСКИ ЧОРАПИ : памук мешавина прави овие чорапи идеален за разни активности и на целата година.Тие, исто така, ќе фитил влага далеку чување на вашите нозе ладно и суво. 60 ПАРОВИ НА MENS БЕЛИ СПОРТСКИ ЕКИПАЖОТ ЧОРАПИ : Секој дел пакет на чорапи ќе вклучува 60 парови на mens екипажот чорапи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне