• Свеж
Caithness Стакло Добредојдовте Дома Paperweight 100mm (хт) x 70mm (диа)

Caithness Стакло Добредојдовте Дома Paperweight 100mm (хт) x 70mm (диа)

Buyers rating:
DEN 1581.36

Од стока

Paperweight.Виолетова. 100mm од 70mm.Овој прекрасен Добредојдовте Дома Шкотскиот paperweight е одличен подарок за некој да се вратат во нивната татковина.Овој прекрасен Добредојдовте Дома Шкотскиот paperweight е одличен подарок за некој да се вратат во нивната татковина.Зелените, purples и блуз се користи за да се долови суштината на Шкотски сцена, и јоргованот и блу чип се користи за да се создаде потребната облак виси околу врвот на планината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне