• Свеж
Yu-Gi-Oh! - Проклетството на Fiend MRL-032 Заеднички Магија Владетел

Yu-Gi-Oh! - Проклетството на Fiend MRL-032 Заеднички Магија Владетел

Buyers rating:
DEN 60.24

Од стока

Промени битка за позициите на сите напад чудовишта на теренот за Одбрана Позиција и обратно.Овие позиции не може да се менува за време на крајот на оваа картичка е активиран освен со ефектот на Магија, Стапица, или Ефект Чудовиште Картичка.Можете да го активирате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне