• Свеж
Enfield Каунти 4 Предната Нога Shield Лопез И Од Неодамна Значка Носителот Подлошки Веспа Chetak Супер Скутер

Enfield Каунти 4 Предната Нога Shield Лопез И Од Неодамна Значка Носителот Подлошки Веспа Chetak Супер Скутер

Buyers rating:
DEN 179.76

Од стока

Бренд нови moogram значка за миење за заклучување.Ќе добиете fout единици на овие миење брави кои се погодни за веспа chetak & супер скутери.Заклучување мерки 15. 5mm надворешниот дијаметар и 4mm внатрешен дијаметар.Ве молиме погледнете ги фотографиите пред финализирање вашето купување.Бренд нови moogram значка за миење за заклучување.Ќе добиете fout единици на овие миење брави кои се погодни за веспа chetak & супер скутери.Заклучување мерки 15. 5mm надворешниот дијаметар и 4mm внатрешен дијаметар.Ве молиме погледнете ги фотографиите пред финализирање вашето купување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне