• Свеж
visesunny Црвена ги Собереш Камион со Тиква Мрачно Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање Кошница Играчка Облека Полици Кошница

visesunny Црвена ги Собереш Камион со Тиква Мрачно Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Следете ги ЛЕСЕН чекор : да се Стави некои големи работи или се измазнети од страна на пареа железо и фен, и тогаш Тоа ќе ја врати оригиналната форма по еден период на време.Во исто време, не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети Вода-Resistantcoating.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне