• Свеж
FHOU Деца Ѕид Лента, DIY Едноставна Креативна Декорација Деца Играчки Роденденски Подарок,Ѕид Виси

FHOU Деца Ѕид Лента, DIY Едноставна Креативна Декорација Деца Играчки Роденденски Подарок,Ѕид Виси

Buyers rating:
DEN 1315.20

Од стока

Материјал : бебе раст на табелата е направен од висок квалитет на платно и борови,безбедно и не-токсични,многу удобно како бебе соба декорација.Висок квалитет на материјалите се водоотпорни и отпорни.Квалитет : висина : 82 инчи, ширина : 8.6 инчи; направени од водоотпорен одбор и издржливи платно, со мазна ленти.Ако е потребно, можете да напишете лесно на платно со пенкало.Вие не може да го пропушти секој важен момент кога вашето дете расте.Лесно да се Инсталира & Отстрани : раст на табелата има јаже на врвот на дрвена рамка, може да висат на ѕидот како украси или се тркалаат и потоа отстранете тоа практично на друго место, како што се градинка соба, детска соба, внатрешни ѕидови или windows, playroom, канцеларија, дневна соба, итн.Цртан филм шема : Нашиот раст владетел има животински був и fox модели.Тоа е погоден за момчиња и девојчиња.И тоа е добар спална соба декорација.Голема подароци : роднини или пријатели, им даде на своите деца добар подарок за украсување бебе и дете градинки, семејството се ѕидови или windows, бањи, канцеларии, домови или продавници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне