• Свеж
(Taelectric) 12 Volt AC Адаптер за Пулсот Перформанси GRT-11 80 Вати Електричен Скутер Полнач

(Taelectric) 12 Volt AC Адаптер за Пулсот Перформанси GRT-11 80 Вати Електричен Скутер Полнач

Buyers rating:
DEN 143.76

Од стока

12 Volt AC Адаптер За Пулсот Перформанси GRT-11 80 Вати Електричен Скутер Полнач. 100% Нови Компоненти - се користи Не-ОЕМ но се 100% Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред.Во светот Влезен Напон : 100-240 VAC/50-60 Hz.Вграден-во преоптоварување, во текот-напон и краток спој заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување. 12 Volt AC Адаптер За Пулсот Перформанси GRT-11 80 Вати Електричен Скутер Полнач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне