• Свеж
Aenllosi Тешко Слушалки Случај Патување Складирање Торба Замена за Sony, Аудио-Техника, Xo Визија, Behringer, Ритам, Photive, Philips, Bose, Maxell, Panasonic и Повеќе

Aenllosi Тешко Слушалки Случај Патување Складирање Торба Замена за Sony, Аудио-Техника, Xo Визија, Behringer,

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

Случајот е за jabra се движат стил,jabra revo, jabra се Развива 80,jabra се Развива 75,jabra се Развива 65,Jabra Биз 2400 II Дуо & Моно,Jabra GN2100,Jabra се Развива 40 слушалки.Случајот е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита на вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Материјал : ЕВА.Внатрешни димензии : 8.5*7*4 инч, надворешни димензии : 9*7.5*4 инч, тежина : 200g.За продажба е случај само, уред и додатоци не се вклучени.Aenllosi Тешко Слушалки Случај Патување Складирање Торба замена за Sony, Аудио-Техника, Xo Визија, Behringer, Ритам, Photive, Philips, Bose, Maxell, Panasonic и Повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне