• Свеж
Алармот Ѕвончето, 5pcs Електронски Аларм со Жица за Печатач за Алармот за Електронска Играчка за Компјутер

Алармот Ѕвончето, 5pcs Електронски Аларм со Жица за Печатач за Алармот за Електронска Играчка за Компјутер

Buyers rating:
DEN 213.36

Од стока

3-24 V широк напојување, погоден за аларм примена на различни електроника.Континуиран звук на алармот висока decibel активни ѕвончето.Звук на алармот притисок до 95d B.Црвено жица е позитивен пол, црна жица е негативен пол.Широко се користи во компјутер, печатач, копир, аларм, електронски играчки, автомобили електронска опрема, телефон, тајмер, итн.Функција : 1. Континуиран звук на алармот висока decibel активни ѕвончето.2. 3-24 V широк напојување, погоден за аларм примена на различни електроника.3. Звук на алармот притисок до 95d B.4. Црвено жица е позитивен пол, црна жица е негативен пол.5. Широко се користи во компјутер, печатач, копир, аларм, електронски играчки, автомобили електронска опрема, телефон, тајмер, итн.Спецификации : Предмет Тип : Активни Buzzer Operating Напон : DC 3-24 VDecibel : 95d BLead Должина : 12cm/4.72 во.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листата : 5 x Ѕвончето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне