• Свеж
Автомобил Стол Покрие Брилијантен Краток Прекрасен Огномет Деца Седиште Покрие 2 Парчиња Универзална Одговара Airbag Компатибилен за SUV Автомобил Авто Камион Девојк?

Автомобил Стол Покрие Брилијантен Краток Прекрасен Огномет Деца Седиште Покрие 2 Парчиња Универзална Одговара

Buyers rating:
DEN 2040.00

Од стока

◆Пакетот Вклучува : 2 ПАКЕТ пред седиштето капак.Брз и лесен за инсталација на повеќето автомобили.Нема алатки потребни за инсталација. ◆Материјал : се Направени од издржлив дише Димензија(backrest) : 29.53"(L) x 18.50"(W).Назад на покрива понуда еластична за прицврстување на систем за безбедна и сит се вклопуваат. ◆Airbag Компатибилен : Посебни две големи дупки на двете страни им овозможи на airbag за распоредување на непречено.Нашето седиште опфаќа се произведени строго по стандард на индустријата. ◆Уникатен Дизајн : Обичај,смешни стилски графички дизајн целиот печатење,Погоден за возачите да ги красат нивните возила.Висок квалитет на печатење обезбедува живописни бои и долготрајна издржливост,Не исчезнува , Рака мие. ❤ Се освежи Вашите Interior Refresh изгледот на вашето возило и да се свртиме на некои шефови на патот.Ова седиште се покријат функции со стилски дизајн за заштита на седиште и да се додаде удобност , што го прави лесно да се додаде прскање на боја на вашиот ентериер.❤Мека и Comfortable We користат специјално избрани материјали за максимална удобност за време на вашиот секојдневно се менуваат.На високо-квалитетни polyster обезбедува подобрена вентилација, така што ќе остане кул и удобно во текот на вашиот диск.❤Универзална Fit The најдобрата инвестиција за вашето возило, исто така може да биде најбрз.Следете ги нашите едноставен чекор, процесот на инсталација за да го инсталирате на предните корици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40