• Свеж
Метал Амблем Decal Логото Трим Значка 4.0 L (Сребрена & Црна)

Метал Амблем Decal Логото Трим Значка 4.0 L (Сребрена & Црна)

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

▶️ Направен од Висок Квалитет на Метал. ▶️ Добро за Автомобил Тело Декорација или Замена; се Подобри Изгледот на Вашето Возило. ▶️ 3 M Двојно Двострано Лента База е Погодна за Надворешни Употреба. ▶️ Ја исчистите Површината Пред Лепење На е Високо Recommanded; Лесно да го Инсталирате, Универзална Употреба. ▶️ Околу 4mm Дебелина / Вкупно Димензии 103mm x 38mm.Нашиот Амблем Налепница е добро за автомобил тело декорација за подобрување на изгледот на вашиот автомобил, камион или било универзална употреба.Хром метал материјал доаѓа со лепило 3 M двојно двострано лента на грбот за надворешни употреба.Тоа е лесно да се држиме за (само лупам и стап) за да се заменат или да се подобри вашето возило изглед.Чистење на површината каде што сакате да се применува на decal амблем налепница пред да се држи го.Притиснете и држете го копчето за додека е високо recommanded.Пакет се Вклучени : 1 x Decal Амблем Налепница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне