• Свеж
NCWZYY Туш Squeegee Силикони Прозорец Squeegee Стакло Wiper Scraper Почисто со Кука Чисти Кристали за Туш Врати (Боја : Црна)

NCWZYY Туш Squeegee Силикони Прозорец Squeegee Стакло Wiper Scraper Почисто со Кука Чисти Кристали за Туш Врати

Buyers rating:
DEN 2975.04

Од стока

Ефикасно ги отстранува водата места, сапун ѓубриња, и други нечистотии.За разлика од другите тврд материјал ножеви, оваа бања squeegee усвојува мека и еластична силиконски материјал.'Рѓа и издржливи.Откине лепило поддршка и притиснете го копчето за кука цврсто кон чиста, сува, и на ѕид мазни површината.Дизајнот е удобен и лесен за контрола, и нема да биде лизгава или непријатно додека го користите.Материјал : plastic Color : зелена, Црна,Blue Size : 25.На јадицата треба да се стави во место со соба за да се откажам туш squeegee.Разликата обезбедува, и мазна избрише.Не вежба, нема удар, потребни за инсталација.Откине лепило поддршка и притиснете го копчето за кука цврсто кон чиста, сува, и на ѕид мазни површината.Тема : Повеќе & добра потпора рачка - Неговата не се лизга ергономски дизајн обезбедува удобен и лесен зафат за подобро ракување.2*18 CMPackage се Вклучени : 1 * Туш scrapernotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm.Разликата обезбедува , и мазна избрише.Ефикасно ги отстранува водата места, сапун ѓубриња, и други нечистотии.На јадицата треба да се стави во место со соба за да се откажам туш squeegee.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.За разлика од другите тврд материјал ножеви, оваа бања squeegee усвојува мека и еластична силиконски материјал.Оваа туш squeegee е направен од нерѓосувачки челик за долготрајна употреба, дури и во влажни услови.Оваа туш squeegee е направен од нерѓосувачки челик за долготрајна употреба, дури и во влажни услови.Повеќе & добра потпора рачка - Неговата не се лизга ергономски дизајн обезбедува удобен и лесен зафат за подобро ракување.Резултатот е добар чист удар, вода спотови кога се суви.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Резултатот е добар чист удар,вода спотови кога се суви.Дизајнот е удобен и лесен за контрола, и нема да биде лизгава или непријатно додека го користите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Carrand 9007R Црвени 32 Дрво Squeegee Рачка
  • Свеж
Се проценува:

Carrand 9007R Црвени 32 Дрво Squeegee Рачка

32" се справи.Изработени од дрво.Боја : црвена.Дршката е навој.Одговара на сите Carrand стандард squeegee глави.За

DEN 71.76
Kromlech Hive Град Клупи & Ѓубре Кантите
  • Свеж
Се проценува:

Kromlech Hive Град Клупи & Ѓубре Кантите

Содржината на ова рамки може да се користи за да се направи осум клупи и осум ѓубре кантите.Наставата е п

DEN 744.00
Ettore ProGrip Прозорец Squeegee, Сина
  • Свеж
Се проценува:

Ettore ProGrip Прозорец Squeegee, Сина

8инчен Progrip Squeegee; достапни во различни големини.Незаменливи долготрајни редеаслободен силиконска гума

DEN 381.84
Unger TRS0 Tran Сет за Чистење за Полнење
  • Свеж
Се проценува:

Unger TRS0 Tran Сет за Чистење за Полнење

Со чистење на настава.Се што е потребно да се чисти ѕидови, прозорци и тавани во организирана најлон за н

DEN 5149.92